Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Szukasz korzystnej oferty kuchni na wymiar? Nie wahaj się! Wejdź w to miejsce.

Kuchnie na wymiar oraz kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne minusy i walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zamówienie lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, które chcą szybko i bez trudu wyekwipować swoją kuchnię. Są jednak w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na zamówienie i mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niestereotypowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużym stopniu ograniczają atuty kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być właściwym rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeżeli chce się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia i bezbłędnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, gustownych i współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Nasz adres:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]