Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Zobacz, gdzie kupić tabliczki na drzwi.

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo przeróżnych pomieszczeń o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie obiektu daje doskonałą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odszukanie sali, która w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego odnalezienia pokoju, w którym służbowe obowiązki wykonuje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy dochodzi do zwolnienia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc oszczędzić niemałą ilość gotówki – nie trzeba przecież wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz samego napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego znaku jest więc naprawdę przejrzysty. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się także przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Nasz adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]