Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Sklep jubilerski Kraków - tu na pewno znajdziecie wszystko, co jest wam potrzebne!

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmieniliśmy także nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dziś chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy niemal wszystko, wciąż jest wiele przedmiotów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Plusy odwiedzin u jubilera

Kupno platynowego wisiorka, pierścionka bądź broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli planujemy kupić obrączki czy też pierścionek, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny albo za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru albo sporządzi nowy. Kolejnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej pomocy jubilera. Pomoże on nam dopasować odpowiedni kruszec, pokaże popularne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się na imieniny, ślub czy chrzest.

Inne usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również pełnią inne usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik albo wypadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swoim zakładzie. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy obwód palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce podziękowania, datę, gratulacje czy też inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na sygnet bądź wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu mamy zbędną albo uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]