Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Więcej informacji o srebrnych kolczykach.

Jednymi z najczęściej wybieranych przez Polki akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak chętnie kupowane oraz gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych fasonach. Najbardziej na czasie są subtelne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które pięknie wysmuklają szyję. Mogą być ozdobione kosztownymi kryształkami albo zupełnie gładkie. Dodatki wykonane ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co przeważnie dzieje się w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc dobierając je zweryfikujmy numer próby oraz sposób ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, trzeba dokładnie je czyścić i systematycznie eliminować śniedź. Należy przecierać je codziennie delikatną szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne środki pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w zamkniętych pudełkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty niezwykle niszczą elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane Polki.