Pierścionki dla dzieci

Zamów biżuterię dla dzieci na http://tinyurl.com/zbnvtay.

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, by nasze drobiazgi nie zniszczyły się w czasie zabawy, warto czasem zakupić pociechom ich własne akcesoria. Dobrym pomysłem na drobny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w zakupie biżuterii dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Pierścionki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – kupujmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dziecka

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różu, a także czerwień, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.