Ponadczasowa srebrna biżuteria

Dowiedz się, gdzie kupić srebrną biżuterię.

Jest z ludźmi od tysiącleci i mimo pojawienia się różnych nowatorskich wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie chętnie zakładają panie i panowie, dzieci i dorośli, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej kilka dziesięcioleci?

Dlaczego powinieneś postawić na srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, iż jej stosowanie pozwala uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele czasu, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować lub zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]