Wisiorki srebrne

Chcesz kupić wisiorek? Wejdź na https://www.bizutik.pl/wisiorki.

Magia wisiorków

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz mieć zawieszony blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]