Wyjątkowa biżuteria z koralem

Chcesz kupić biżuterię z koralem? Odwiedź ten adres.

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala wycisza osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony skromnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Koral najczęściej spotykany jest w kolorach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej przyjmuje odcień niebieski.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie , bez stresu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]