Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Korzystna oferta wypraw górskich znajduje się w tym miejscu.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia rzetelnie przygotowane i bezpieczne wyprawy pod opieką zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Planujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma angażuje kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]