obóz tenisowy, szkoła tenisa Kraków

Obóz tenisowy

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w domu, oglądając kolejne seriale. Możesz też spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą opcją spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po dwie godziny treningu w każdym dniu. Dodatkowo, uczestnicy chodzą do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie również zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie wędrówki pieszej można podziwiać dziką przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto uważa, że najlepsze wakacje to wakacje za granicą. Aby przeżyć wyjątkowe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ciekawie będzie w Beskidach. Właśnie tam organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

ten typ obozów adresowane są przede wszystkim do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i mniejsze dzieci. Na rynku znaleźć można też oferty dla rodziców z dziećmi.

Nasz adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]