Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Dostawca przekładni falowych - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na https://ultrarobotics.pl.

Szerokie wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych światowych producentów.

Silniki elektryczne, przekładnie i motoreduktory od uznanych producentów

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]