Chcesz opanować malarstwo cyfrowe? Wybierz kurs digital painting

Szukasz aktualnej oferty kursu digital paintingu? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w reklamie, filmie i grach komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w Photoshopie, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, reklamą i grami komputerowymi.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]