Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/ znajdziesz aktualną ofertę kursu Blender.

Świat rysunku bezustannie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili znacznych nakładów finansowych – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który zarazem jest w pełni darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w jak najmniej licznych grupach

Obsługę dowolnego oprogramowania można opanować samemu, aczkolwiek proces ten trwa wtedy dłużej i często bywa niezmiernie męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie przeróżnych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta doradzając, które detale należy poprawić oraz sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby przebiegał on w jak najmniejszych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także artystów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i poważaną przede wszystkim w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Poznanie oprogramowania Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się wstępne profesjonalne prace, które później można bez skrępowania dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści, którzy pragną spróbować nowych form wyrażania siebie bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]