Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Kurs rysunku w Krakowie - sprawdź pełną ofertę.

Uwielbiasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]