Części do Renault – gdzie je kupić?

Dowiedz się więcej o częściach do Renault na france-car.com.pl.

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]