Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Kup profesjonalne drukarki 3D.

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można praktycznie o 90% zmniejszyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne idee pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie najwyższej klasy usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, w związku z tym można uzyskać identyczne makiety, co jest szczególnie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w przeróżnych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny oraz trwały, a w czasie procesu wydruku nie występują wypaczenia ani przesunięcia warstw.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]