Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Więcej o kontenerze na gruz.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy często wykorzystywane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]