Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Najnowszy asortyment hurtowni słoików szklanych zobaczysz na https://bit.ly/3DFGws6.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to równolegle sektor, w którym znakomicie radzą sobie małe firmy, o ile zachęcą odbiorcę do swojego ekologicznego, niszowego czy też pysznego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zapakowana tak, żeby towar dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w szklane słoiczki i butelki. Atutem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie to sposób na optymalizację kosztów

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. oliwę, marmolady albo pasty warzywne, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest więc dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar na palety przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dostawcy słoików i butelek. W ten sposób także otrzyma towar dużo szybciej.

Co kupimy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do przechowywania wina, piwa lub soków) i słoiczki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek bądź słoiczków hurtowo można także kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]