Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Jeśli chcesz kupić etykiety na butelki, odwiedź tę stronę.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej zarzewia najchętniej przekazywanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na urodziny, osiemnastkę lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale także coraz częściej młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ślub. Ale takie butelki z wódką mogą też stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o słowa podziękowania, imionach nowożeńców lub dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych wzorach oraz kolorach, w związku z tym bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy imprezie urodzinowej.

Ozdabiaj własne trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie przetwarzasz wina, nalewki czy soki, a potem dzielisz się nimi ze znajomymi czy też rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę pospolitej butelki. Na dodatek flaszki można również oznaczać przy użyciu kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]