Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Jeśli chcesz kupić słoik z kranem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]