Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Jeśli potrzebujesz baniaka do wina, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]