Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Nie posiadasz doświadczenia w tej dziedzinie? Skontaktuj się z architektem Kraków.

Biuro projektowe świadczy obszerne spektrum usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w ergonomicznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może wykonać całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie doglądać zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Szukasz kreatywnych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budowli w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a równolegle po prostu przytulny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi budynki rekreacyjne, pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy kawiarnie. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też przygotować plan funkcjonalnych i przestronnych garderób, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]