Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Zleć projektowanie wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]