Nowoczesne projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych nowoczesnych. Kompleksową pomoc fachowca w tej dziedzinie uzyskasz na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że takie domki nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą służyć jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – lżejsza konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z betonowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To połączenie nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Jednak dzięki nowatorskim elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z organicznych komponentów, dlatego też są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo całość prac realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]