Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

Po więcej szczegółów o Flobo - automatycznej obsłudze należności kliknij tutaj.

Biznesmeni stale szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas tracony na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych czy językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]