catering biurowy,  catering firmowy

Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Warsztaty, spotkanie biznesowe lub sympozjum – każda większa firma z pewnością kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się znaczne tłumy, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak działa ta usługa?

Sympozja oraz kursy biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 8-10 godzin, nierzadko także przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają ścisły program wykładów, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie niedługie przerwy, podczas których nie da się spożyć pełnego posiłku w najbliższej jadłodajni. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie rąk i garnituru. W ramach usługi cateringu biurowego dostarczany jest też sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – ważny element szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to również sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w swobodnej atmosferze przedmiotów poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i innymi napojami, który działa na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów czy płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, gryząc zakupione po drodze w piekarni czy też przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc rangę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę uczestników.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]