Catering na imprezę – postaw na profesjonalną usługę

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering na imprezy, kliknij w to miejsce.

Okres letni obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie wydarzenia plenerowe czy pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w przeróżnych miejscowościach kraju odbywają się bankiety, benefisy czy konferencje. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na istotnych galach

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie odbędzie się piknik albo masz zabukowaną salę na event? Super! Teraz musisz zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do pysznych napojów, przekąsek i ciepłych potraw. Weź pod uwagę, że w czasie istotnych bankietów w złym tonie jest ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i spodziewać się, że uczestnicy obsłużą się sami. Istotna jest jakość oprawy – wygodne ustawienie stolików, gustowne ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy zapewne będą również pod wrażeniem, jeśli posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Czy warto skorzystać z oferty cateringu imprezowego?

Atutem korzystania z oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje doskonałe dania, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą przywiezione we wskazane miejsce, ekipa firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, by obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i liczących setki uczestników. W trakcie ustalania szczegółów zlecenia doradzi ona, które potrawy, napoje oraz zakąski najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]