organizacja wesel kraków

Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, wesela bądź chrzty, od wielu już lat przestały być urządzane w domu jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to wydarzenia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować menu, a później przyrządzać oraz podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa będzie trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na profesjonalnych kucharzy i kelnerów

Urządzanie zabawy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na przygotowanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór dekoracji sali i wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy stole. na weselu musi mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, aby stoły były poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, dania były apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także aby obsługa profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, szefów kuchni i kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Catering weselny – dania dopasowane do estetyki przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowany uprzednio spis sugerowanych dań głównych, przekąsek i napojów odpowiadających charakterowi wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy albo uzyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość sam złożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na życzenie klienta zgadzają się przyrządzić unikalne kompozycje dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]