Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Jeśli chcesz zamówić wdrożenia WooCommerce, skieruj się tu.

Planujesz założyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeśli nie masz żadnej strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, iż natychmiast opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada sporo atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z użyciem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek zwiększa się też ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i umożliwić klientom wniesienie opłaty za zamówienie m.in. przez DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz integracji z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – wyłącznie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o użycie tylko wypróbowanych, koniecznych wtyczek, właściwą semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach albo zamieszczać opinie i różne porady dotyczące sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]