Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Tutaj uzyskasz kompleksową pomoc profesjonalistów w zakresie przygotowania wirtualnego spaceru z modelem 3D.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, które planują np. wynająć. Dla wielu klientów okazja do zobaczenia takiego wnętrza przed wyborem konkretnej oferty jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i czy powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu zdjęć model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan poszczególnych wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, można także zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu lub siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przenieść się jednym kliknięciem myszki do wybranego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość również przechodzić do innych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo pokazać klientom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można użyć do prezentacji restauracji, pracowni albo hotelu, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w celu sprzedaży domu, aby ewentualni nabywcy mieli możliwość szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z wielu przyczyna. Najważniejszy z nich to możliwość umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie www lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość zachęcenia klienta, by skorzystał z naszych usług . Osoby, które poznają dokładnie naszą firmę obdarzą ją o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to także znakomita metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż aktualnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy powierzyć jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]