Kiedy warto zlecić działania marketingowe agencji reklamowej?

Odwiedź agencję marketingową Kraków - skorzystaj z pomocy profesjonalistów.

Akcje reklamowe winny być ważnym elementem kreowania rozpoznawalności przedsiębiorstwa niezależnie od tego czy jesteśmy producentem, usługodawcą czy właścicielem sklepu. Spółki oraz duże przedsiębiorstwa stać na organizację i utrzymanie swoich działów ds. marketingu, jednak mniejsze biznesy, które rzadko decydują się na akcje promocyjne, zwykle poszukują wsparcia u zewnętrznych agencji marketingowych.

Agencja marketingowa – ekipa specjalistów pomoże Ci w promocji

Agencja reklamowa to zespół twórczych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, dysponujących szeregiem kwalifikacji przydatnych w marketingu. Dzięki współpracy z zawodowcami doskonale orientującymi się zarówno w sferze kampanii marketingowych w sieci (prowadzenie kont social media, klipy i animacje viralowe), tradycyjnych mediów, jak i grafiki użytkowej (również DTP), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę. Nowe firmy mogą liczyć na przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i wzorami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które posiadają już własne logo mają pewność, iż zostanie ono odpowiednio użyte na etapie projektowania materiałów promocyjnych – billboardów, folderów, stoisk targowych lub plakatów. Agencja marketingowa napisze również atrakcyjne, unikalne artykuły na stronę www zleceniodawcy oraz opracuje schemat interakcji z klientami za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak np. Twitter, Facebook czy Instagram.

Do których firm kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Oferta agencji marketingowej adresowana jest głównie do firm, które nie mają własnego działu promocji. Jakkolwiek nie znaczy to, że to jedyny model kooperacji. Działanie agencji częstokroć polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w firmie działowi ds. reklamy i marketingu. Jeśli zatem nie ma on doświadczenia w przygotowaniu spotkań z klientami, targów czy sympozjów, które przeważnie wymagają drobiazgowego planowania, te obowiązki może przejąć agencja reklamowa. Może ona też posłużyć za narzędzie pomagające w tworzeniu niezawodnego i zgranego teamu pracowników – wystarczy zlecić jej opracowanie programu szkoleń albo zaplanowanie imprezy integracyjnej. Na rynku działają dziesiątki agencji reklamowych, trzeba jednakże wybierać te, które gwarantują dostęp do znacznego grona kompetentnych specjalistów. Umożliwi to delegowanie wszystkich czynności promocyjnych jednej agencji i tym samym większą kontrolę nad spójnością kampanii i wizerunku marki.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]