Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Na tej stronie znajdziesz więcej informacji o ofercie parkingu Kraków Balice.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]