catering kanapkowy, przekąski cateringowe

Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Przygotowanie nawet sporej imprezy nie jest kłopotem, jeśli mamy mnóstwo wolnego czasu na zamawianie koniecznych napojów i produktów, a także późniejsze samodzielne preparacja z nich pysznych przekąsek dla uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, że należy odpuścić zamiar celebracji ważnego wydarzenia. W takim przypadku można zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – poręczne dania na “raz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa adresowana z reguły do firm, jednakże zamawiają ją coraz częściej także osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia organizujące gustowne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki w wariancie finger food, czyli maleńkie przekąski, które da się skonsumować na stojąco i bez potrzeby użycia widelca. Idealny finger food nie wymaga też wykorzystania talerza – to dosłownie zakąska na “jeden kęs”. Finger food to najczęściej roladki, tartoletki warzywne oraz owocowe albo kanapki. Ten rodzaj cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich zaproszonych uczestników. Pozwala on na prowadzenie luźnych rozmów, a przy tym nie ogranicza kontaktu tylko do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering kanapkowy – idealna opcja dla wydarzeń organizowanych w niedużych aulach

Zlecenie organizacji cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie ma dużo atutów, które docenią zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim dzięki niemu pozbywamy się trudności z rozstawieniem stołów i stresu z usadzaniem gości eventu. Zakąski oraz ciepłe i zimne napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to niezwykle przydatne zwłaszcza w małych aulach, gdzie wykorzystanie wystarczającej liczby stołów byłoby niełatwe. Taki catering w okamgnieniu powoduje również, że event ma mniej formalny, bardziej wyluzowany nastrój. Trzeba uwydatnić, że menu z drobnych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż wyszukane kolacje, a przy tym zapewnia większą możliwość dostosowania ich do wyborów żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć bywało główną komplikacją przy urządzaniu imprez firmowych.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]