utrzymanie wordpress, opieka nad stroną www

Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

WordPress, opracowany głównie jako platforma blogowa, szybko stał się nadzwyczaj często stosowanym CMS-em. Z uwagi na fakt, że jest szybki i bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, korzysta się z niego w tej chwili do projektowania sklepów internetowych i wielopłaszczyznowych stron firmowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną przykrych sytuacji, dlatego istotną i potrzebną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnej instalacji kolejnych edycji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do najświeższej edycji systemu zarządzania treścią. Częstokroć jednak firmy po zaprojektowaniu strony zaniedbują regularną instalację kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki hakerskie. Poza tym, mimo iż WordPress jest dość nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi trudnościami z prawidłowym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Wobec tego ważne jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, należy polecić aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu profesjonaliście.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz blogerów

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym oraz trwałym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony. W elementarnym pakiecie usługi zawarta przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i likwidowanie skutków ataków. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są także przeróżnego rodzaju monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]