Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Szukasz szczegółowych informacji o usługach cateringowych? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na lastrada.pl.

Kiedy aranżujesz ważne wydarzenie prywatne bądź biznesowe, na które spraszasz sporą ilość uczestników, prawdopodobnie nie będziesz mógł samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje oraz popularne przekąski w supermarkecie – ważne imprezy w większości wypadków wymagają właściwej oprawy również w kwestii posiłków. Zatem nie godzi się położyć na stołach osób zaproszonych po prostu ciasteczek i słodkich napojów. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Rodzaje usług cateringu

Firmy świadczące usługi cateringu najczęściej oferują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji wesel, chrztów lub komunii, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dostosowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego zauważalnie różnią się od siebie np. kosztem i rodzajem posiłków dostępnych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować własne oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze powoduje, iż może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich naszych gości.

Catering – zespół wykwalifikowanych kelnerów i fenomenalne posiłki

Organizacja poczęstunku nawet dla małej grupy gości może być uciążliwym zadaniem, głównie wówczas, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na zaplanowanie pozostałych kluczowych aspektów wydarzenia. Daje to też możliwość poczęstowania gości wyjątkowymi posiłkami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaznaczyć, że istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale też ich wygląd na talerzu. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]