Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Więcej informacji o organizacji przyjęć.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też chrzty, „18-tki” oraz komunie. Kiedy wykaz gości jest bardzo długi, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku powinniśmy zamówić odpowiednią salę.

Jak dobrać salę na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny lub osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei imprezy, w których znaczną część uczestników mogą najmłodsi, m.in. ceremonie chrztu albo komunie, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który poza wynajęciem sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski oferowane uczestnikom także powinny być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smakowite dania, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – zabawy okolicznościowe w dworskich salach lub w ogrodzie

Wynajęcie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest dość proste, ale niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze urządzane są w nim chrzty, komunie oraz – oczywiście – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. A jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści aż trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, przez ustawienie i ozdobienie stolików, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]