Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy rodzinnej? Zamów catering okolicznościowy!

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zlecisz catering okolicznościowy.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z rodziną i przyjaciółmi. Niestety jest to spora grupa osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też uraczyć je wybornymi posiłkami i napojami. Możesz postarać się naszykować je na własną rękę, jednakże przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać. Na dodatek to twoja uroczystość i pragniesz się nią cieszyć, a nie sterczeć w kuchni bądź robić za kelnera. Z tej przyczyny organizację posiłków na rodzinne wydarzenia rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajem lokalu nie jest już obligatoryjne

Gdy wymienia się cateringu gros osób myśli wpierw o eventach firmowych czy cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście znacznej liczbie biesiadników rozpatrywał on możliwość zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym zakresie. I rzeczywiście, przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi małych rodzinnych imprez, a czasami także tych dużych, jeśli nie było to powiązane z rezerwacją lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z możliwości wynajmu lokalu czy zechcemy urządzić imprezę we własnym ogrodzie albo domu, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w wybrane miejsce zamówione posiłki.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, komunii oraz chrzcin

Catering okolicznościowy to usługa na każdą rodzinną okazję (ale nie tylko!). Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu zaplanują jadłospis pasujące do charakteru wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na imieniny, na komunię bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa studniówek, komersów i półmetków. Poszukując firmy oferującej tę usługę polecamy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do życzeń i budżetu zamawiającego, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, między innymi oferując pomoc w dekoracji i ustawieniu stolików czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]