Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Pozycjonowanie stron Kraków - skieruj się tu po więcej informacji o tej usłudze.

Popularność internetu oraz wygoda wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każda firma chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, świadczących usługi jedynie na niewielkim obszarze lub nawet w jednym mieście, np. w Krakowie albo w Wrocławiu, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych używają na ogół fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “sklep rtv kraków”, “malarz kraków” lub “cukiernia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych firm na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, przebywającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO skierowane są na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron www od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]