Profesjonalna opieka nad grobem

Dowiedz się, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Popularność opieki nad grobami – skąd się bierze?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek albo pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 zł rocznie. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są również od wielkości grobów, a najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]