Sala na przyjęcie weselne – jej wystrój to nie wszystko

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak dobrej oferty przyjęcia weselnego!

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę parę istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli salę taneczną. Oprócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, należy szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy ułożenie menu, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i udekorowanie sali . Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w zakresie całościowej organizacji wesela.

Sala weselna dla narzeczonych z okolic Krakowa

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą urządzić zabawę weselną w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę gości. Wesele może zostać wyprawione również w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]