Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Kliknij tu żeby dowiedzieć się, kto sporządza wirtualny spacer Kraków.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy lub nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – podnieś atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do sąsiednich miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy również zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny lub restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]