Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Wirtualny spacer. Uzyskaj rzetelną pomoc specjalisty w tym zakresie.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj obowiązkowy punkt promocji marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje świetny sposób, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych marek, usług bądź firm. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba wykonać kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma adresu www naszej strony internetowej, stosownej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych danych i umieszczenie estetycznych fotografii. Istnieje również inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal mało podmiotów ją wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal lub biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i zaglądać do pomieszczeń. Taki spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak mało firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma dużo zalet i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, dużo łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na utworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]