parking lotnisko balice kraków

Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Główne zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zyskały ogromne uznanie, to możliwość dotarcia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu, szybkość i komfort. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne problemy łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić samochodu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Prócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator bądź obniżenie ciśnienia w oponach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]