Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Jeśli szukasz pomocy polskiego psychologa Northampton, zajrzyj na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli emigrować na Wyspy. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracyjna wyhamowała, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym naprawdę ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną często wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą również trudności z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania tego typu niezwykle ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie jej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339